TWOJA SZKOŁA BIBLIJNA

Dla zainteresowanych Pismem Świętym

20 maja 2020

Galilea o Janie Pawle II

Biblia Papieża

Z okazji setnej rocznicy urodzin Karola Wojtyły przygotowujemy specjalną edycję "Galilei", zatytułowaną: Biblia Jana Pawła II. Trwa zbieranie materiałów, dzięki którym będziemy mogli pokazać indywidualny rys papieskiej interpretacji Pisma Świętego. W związku z tym poszukujemy mecenasów tego wyjątkowego wydania naszego kwartalnika. Bieżąca sytuacja bardzo utrudniła nam dotarcie do czytelników i jednocześnie pozbawiła większości środków finansowych, potrzebnych do kontynuowania działalności wydawniczej. Gdyby ktoś miał pomysł, jak temu zaradzić, to proszę napisać na adres naszej redakcji: kontakt@szkolabiblijna.gda.pl.
Mam nadzieję, że pierwsze wydanie specjalne "Galilei" - Biblia Jana Pawła II, ukaże się już we wrześniu. Proszę o modlitwę w tej intencji i podsyłanie dobrych pomysłów.

A gdyby ktoś chciał posłuchać papieskiego rozważania o kapłaństwie, to poniżej zamieszczam nagranie "Daru i tejemnicy" Jana Pawła II - książki, którą Ojciec Święty napisał z okazji pięćdziesiątej rocznicy swoich święceń (Wydawnictwo św. Stanisława Biskupa, Kraków 1996 r.). Czytają członkowie wspólnot z parafii NMP Matki Kościoła i św. Katarzyny Szwedzkiej w Gdańsku.

Dar i tajemnica, cz. 1

Dar i tajemnica, cz. 2

ks. Piotr

Zobacz

 

Słówko na dziś

j. grecki
ὀφείλω powinienem (ofeilo)

j. hebrajski
dwo[ ponownie (od)

 

Artykuły

» więcej artykułów

Szkoła Biblijna Archidiecezji Gdańskiej

Zajęcia we wtorki:
Gdańskie Archidiecezjalne Kolegium Teologiczne (aula)
ul. Armii Krajowej 46
81-365 Gdynia

Zajęcia w środy:
Aula Jana Pawła II w Gdańsku-Oliwie
ul. Biskupa Nowickiego 2
80-330 Gdańsk

Telefon

+48 507 923 209

E-mail

kontakt@szkolabiblijna.gda.pl

Numer konta:

BNP PARIBAS
37 1600 1462 1898 9624 3000 0004

W tytule przelewu prosimy podać:
Darowizna na cele statutowe - Szkoła Biblijna
Koszt: 120 zł / semestr

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
62 0.065680027008057