TWOJA SZKOŁA BIBLIJNA

Dla zainteresowanych Pismem Świętym

2 lipca 2022

Galilea na 5 urodziny

numer specjalny

We wrześniu 2017 roku ukazał się pierwszy numer biblijnego czasopisma "Galilea". Przez te pięć lat, w 16 wydaniach  kwartalnika, przybliżyliśmy naszym Czytelnikom m.in. biblijne miejsca w Ziemi Świętej, historię św. Piotra Apostoła, przypowieści Pana Jezusa oraz - z okazji setnej rocznicy urodzin Karola Wojtyły - "Biblię Jana Pawła II".

Z okazji piątych urodzin "Galilei" chcemy wydać wyjątkowy numer - antologię tekstów opowiadających o Jezusie Chrystusie (od narodzin w Betlejem do Wniebowstąpienia). Do tego jednak, w związku ze sporym wzrostem kosztów druku, potrzebujemy pomocy naszych Czytelników. Jeżeli zechcecie nas wesprzeć, to można to zrobić TUTAJ

Mamy nadzieję, że jubileuszowa edycja "Galilei" ukaże się 28 września. W tym dniu zaprosimy Was do Gdańska-Oliwy na dziękczynną Eucharystię oraz spotkanie z zaproszonym gościem - księdzem Wojciechem Węgrzyniakiem z Krakowa. Wydarzenie to będzie jednocześnie początkiem nowego roku akademickiego w Szkole Biblijnej Archidiecezji Gdańskiej.

Już dziś zapraszamy na wrześniowe świętowanie - szczegóły wkrótce!!!

ks. Piotr

Zobacz

 

Słówko na dziś

j. grecki
ἀρνέομαι wyrzekam się (arneomai)

j. hebrajski
hl'y.l; noc (lajla)

 

Artykuły

» więcej artykułów

Szkoła Biblijna Archidiecezji Gdańskiej

Zajęcia we wtorki:
Gdańskie Archidiecezjalne Kolegium Teologiczne (aula)
ul. Armii Krajowej 46
81-365 Gdynia

Zajęcia w środy:
Aula Jana Pawła II w Gdańsku-Oliwie
ul. Biskupa Nowickiego 2
80-330 Gdańsk

Telefon

+48 507 923 209

E-mail

szkolabiblijnagda@gmail.com

Numer konta:

BNP PARIBAS
37 1600 1462 1898 9624 3000 0004

W tytule przelewu prosimy podać:
Darowizna na cele statutowe - Szkoła Biblijna
Koszt: 120 zł / semestr

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
62 0.060387134552002